SOHBET'E BAĞLAN

Eski Sürüm

Yeni Arkadaşlıklar İçin
Cilve.Org

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Uzun İlişkilerin Sırrı Nedir?

Bu makalemizde sizlere birkaç maddede uzun ilişkilerin sırrı hakkında açıklama yapmak istedik. Özellikle uzun soluklu bir yola çıktığınız da yanınızdaki partnerinizle olan uyum önemlidir. çünkü yanınızdaki her güldüğünde sizin de yüzünüz gülecektir. Bazı çiftlere baktığımızda onların birbirleriyle çok güzel anlaştıklarını görürken bir diğerlerinin ise mutsuz olduklarını görebilirsiniz. Dolayısıyla uzun ilişkilerde önemli olan birkaç nokta vardır. Gelin isterseniz uzun soluklu ilişkinin nasıl olabileceğine dair bilgi paylaşalım.

Her ilişkinin kendine göre bir özelliği vardır. Bu nedenle de her biri için eşsiz bir deneyim demek yerinde olacaktır. Hatta bir dönem mutlu giden ilişkiler bile zaman içerisinde yorgunluktan kötü hale gelebilecektir.

Asla Yatağa Küs Girmemeli

Uzun ilişkilerde mutluluğun ilk yolu çiftlerin yatağa küs olarak girmemelerinden kaynaklanır. Yatmadan önce aranızdaki problemleri çözdüğünüzde 50-60 yıl rahat bir evlilik sürdürebilirsiniz. Karşılıklı olarak konuşmaktan hiçbir zaman çekinmeyin ve de bıkmayın. Her ne kadar aranızda çatışmalar olmuşsa bile akşam olduğunda bu sıkıntınızı probleminizi çözmüş olmanız gerekir.

Ona Sarılıp Öpmelisiniz

Mutluluğu birlikte bulmak isteyen çiftler birbirlerine daima sarılırlar. Öpüşmek karşınızdaki sevdiğiniz insana doymanın ve de ona sevginizi göstermenin bir adıdır. Sarılma ve öpüşme çiftleri birbirine daha da yakınlaştıracaklardır. Her gün öpüşmek mutluluğu artıracağı gibi stresi de ortadan kaldıracaktır.

Anı Paylaşmak Önemlidir

Sevdiğiniz insanla anı paylaşmak her zaman önemlidir. bu paylaşımlar dikkat çekmiyor olsa da aslında temelde çok önemlidir. mesela sevdiğiniz insanla güzel bir akşam yemeği yiyerek iyi bir film izleyebilirsiniz. Bu bir anlamda sevdiğiniz insana zaman ayırmanız demek olacaktır. Özellikle bayanlar böyle anlara çok önem verirler ve bu durum ilişkinizi daha da güçlendirecektir.

Birbirinizi Daima Takdir Edin

Mutlu çiftler birbirlerinin olumlu özelliklerine odaklanır. Çünkü olumsuz özelliklere durmadan odaklanmanın ilişkiyi yıpratacağının farkındadırlar. Bu nedenle mutlu çiftler birbirlerinin olumlu özelliklerini dile getirir ve bunu takdir ederler. Partnerini olumlu ve olumsuz yönleriyle kabul etmek ve daha ziyade olumlu taraflara odaklanmak sağlam bir ilişkinin temelidir; çünkü kimse kusursuz değildir.

Uzun İlişkilerin Sırrı Nedir?

Uzun İlişkilerin Sırrı Nedir?

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

İlişkinizi Anında Düzeltmeye Yardımcı Olacak Öneriler İlişkinizi Anında Düzeltmeye Yardımcı Olacak Öneriler

İlişkinizde her artık rutine binmeye başlamışsa o zaman bu ilişkiyi canlandırmakta sizin elinizdedir. Bunun için partnerinizi yavaş yavaş jestlere...

DEVAMI
Kızla Nasıl Tanışılır? Kızla Nasıl Tanışılır?

Eğer kızla nasıl tanışılır sorusunun yanıtını arıyor ve merak ediyorsanız o zaman tam adresine geldiğinizin altını çizelim. Çünkü bir...

DEVAMI
Sohbet Sitelerinin Amacı Sohbet Sitelerinin Amacı

İnternette görmeye alışık olduğunuz her sohbet sitesinin genel ve kendi içerisinde bir amacı vardır. Genel olarak amacına baktığımız zaman...

DEVAMI