SOHBET'E BAĞLAN

Eski Sürüm

Yeni Arkadaşlıklar İçin
Cilve.Org

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Kızla Nasıl Tanışılır?

Eğer kızla nasıl tanışılır sorusunun yanıtını arıyor ve merak ediyorsanız o zaman tam adresine geldiğinizin altını çizelim. Çünkü bir kızla konuşmak bazı erkekler için çok zorlayıcı oluyor. Konuşacak bir kızı bulabilmek ise günümüzde oldukça zor çünkü insanlar genelde birbirlerine güvenmiyorlar. Oysaki doğru yerlerde aradığınız zaman kızla nasıl tanışılır bileceğiniz için herhangi bir zorlanmada yaşamamış olursunuz.

Eğer konuşacağınız kızla paylaşımlarınız güzel ve keyifli olursa bu durumda alacağınız keyifte hazda yüksek olacaktır.

Kızla konuşmanın en büyük sıkıntısı ona ilk ne diyeceğini bilemiyor olman. Ne diyeceğini bilmediğin içinde konuşmaktan emin değilsin.  Genelde erkekler bir kızla nasıl tanışılır sorusundan ziyade tanışmak istediği kızdan red cevabı almaktan korkar, hatta daha kötüsü de onu tersleyeceğini düşünmesidir. İşte bu soruların ve düşüncelerinde mutlaka bir çözümü var bu nedenle de merak etme.

Kızla konuşurken önceliğiniz fikir olmalı. Yani bu sayede seni reddetme ihtimali olabildiği kadar az olacaktır. Dışarıdan size bakan insanlar sizin ne konuştuğunuzu bilmeyeceklerinden dolayı ister istemez sohbetinize dahil olamazlar.

Bir kızla nasıl tanışılır sorusunun ikinci yanıtı ise direk olan açılışlardır. İkinci yöntem biraz daha risklidir ve normalde direk konuşmayı seviyorsanız bu sizin için daha iyi bir tercih olabilir.

Sonuç olarak kızlarla konuşmak ve tanışmak zor olsa da dünyanın en güzel hazlarından birini hissetmenizi sağlar. Ancak konuştuğunuz kişinin de burada önemli çok büyüktür. Karşınızdaki ilgi duyacağınız biriyse ve ondan hoşlanıyorsanız bu durumda biraz bocalamanızda mümkün olacaktır.

Kızla Nasıl Tanışılır?

Kızla Nasıl Tanışılır?

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

İlişkinizi Anında Düzeltmeye Yardımcı Olacak Öneriler İlişkinizi Anında Düzeltmeye Yardımcı Olacak Öneriler

İlişkinizde her artık rutine binmeye başlamışsa o zaman bu ilişkiyi canlandırmakta sizin elinizdedir. Bunun için partnerinizi yavaş yavaş jestlere...

DEVAMI
Sohbet Sitelerinin Amacı Sohbet Sitelerinin Amacı

İnternette görmeye alışık olduğunuz her sohbet sitesinin genel ve kendi içerisinde bir amacı vardır. Genel olarak amacına baktığımız zaman...

DEVAMI
Sohbet Yap Sohbet Yap

Sohbet Et Sohbet yap diyoruz, çünkü sohbet etmek insanı psikolojik olarak çok ciddi bir şekilde rahatlatıyor. Hayat standartlarınız ne kadar...

DEVAMI