SOHBET'E BAĞLAN

Eski Sürüm

Yeni Arkadaşlıklar İçin
Cilve.Org

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Kadınların İstediği Erkek Tipleri

Kadınların istediği erkek tipleri konusunda bir makale hazırlamak istedik.  Kadınlar erkekleri çok rahat bir şekilde anlayabilirler. Ancak erkekler için bunu söylemek çok mümkün değildir. çünkü hiçbir erkek kadınları anlayacak kadar yetenekli değil. Bizler bu makalede biraz da erkeklere yardımcı olmak adına kadınların nasıl erkekleri tercih ettiğine dair açıklama yapmak istedik. Kadınları tanıyabilmeniz için birkaç kalın kriter var ancak bunlarında çok fazla detayı yok.

Korunma

Kadınların genlerinden gelen bir korunma içgüdüsü vardır. Bu yüzden her ne kadar güçlü de olsa kendisini koruyacak olan erkekleri tercih ederler. Bazı feminist ruhlu kadınlar ben kendimi korumayı bilirim deseler de aslında bir erkek onları koruduklarında daha mutlu olurlar.

Romantizm

Romantizm hiçbir kadının karşı koyamayacağı bir şeydir. Kadınlar ne ister diye bir genelleme yapacak olursak romantik erkekleri ilk sırada sayabiliriz. Ancak burada önemli olan konu bunun ayarının tutturulması yukarıda bahsettiğimiz gibi romantizm yapıyorum derken korumacı olmayı unutursanız o zaman bu geri tepecektir. Romantizm denildiğinde ise bir erkek mutlaka eşinin, sevgilisinin doğum gününü, evlilik yıldönümünü unutmaması gerekiyor.

Kas mı Göbek mi?

Bu durumun erkekler için biraz can sıkıcı olduğunu biliyoruz ancak fazla kas her kadını uzaklaştırır. Bunun yanı sıra fazla göbekte kadını uzaklaştıran durumlar arasında görülür.  Karşınızda iki seçeneğiniz var erkekseniz hafif kaslı ve hafif göbekli olmak durumundasınız.

Anlayış

Erkeğin doğasında kıskançlık vardır ve her kadında kıskanç erkekleri sever. Ancak buradaki kıskançlığı anlayışlı olmakla karıştırmamanız gerekiyor. Örneğin sevdiğiniz bugün kuaföre gitmek istiyorum dediğinde onu bu düşüncesinden uzaklaştırmamalısınız.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Ertesi Gün Hapı Nedir, Nasıl Kullanılır? Ertesi Gün Hapı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Korunmasız bir ilişki yaşadığınız da sonuçlarının ne olabileceğini kestiremezsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda çocuk sahibi olduğunuz da hayatınızın da...

DEVAMI
İlişki Stresiyle Başa Çıkma İlişki Stresiyle Başa Çıkma

Uzun bir yolculuğa kiminle çıktığınız çok önemli. Çünkü bu yolda sizi bekleyen engeller ve stresler olacak. Bunun için sevdiğiniz...

DEVAMI
Ankara Canlı Chat Sitesi Ankara Canlı Chat Sitesi

Ankara, öğrenci nüfusu olarak ciddi bir kitleye sahiptir. Durum böyle olunca Ankara chat sitesi sayesinde yeni arkadaşlıklar edinilebilir. Aslında...

DEVAMI