SOHBET'E BAĞLAN

Eski Sürüm

Yeni Arkadaşlıklar İçin
Cilve.Org

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

İlişkinizi Anında Düzeltmeye Yardımcı Olacak Öneriler

İlişkinizde her artık rutine binmeye başlamışsa o zaman bu ilişkiyi canlandırmakta sizin elinizdedir. Bunun için partnerinizi yavaş yavaş jestlere başlamanız gerekiyor. Aslında evliyseniz evliliğiniz süresince jestlerinizi her gün yavaş yavaş yaptığınız da monoton bir hayat yaşamazsınız ancak hayat standartları ve yoğun bir mesai trafiği bazen bunların önüne geçebiliyor.

Cep telefonunuzu kapatın

Özellikle de evinize geldiğiniz zaman telefonunuzu kapatmak size nefes aldıracaktır. Çünkü insanlar artık oturdukları anda da birbirleriyle konuşmaktan ziyade cep telefonlarını karıştırmayı tercih ediyorlar. Çok sık sosyal medya kullanan biriyseniz o zaman sıkıntı daha büyük. Bir insanın partneriyle arasına mesafe koymada cep telefonlarının etkisi büyüktür.

 Akşam yemeğinden önce dans edin

Sürekli yeni şeyler deneyen çiftlerin ilişkileri daha yüksek kaliteli. Mesela akşam yemeği zamanı yeni bir şey denemek için uygun zamanlardan biri. Yemek yaparken hoş bir müzik açın ve beraber dans etmeye başlayın, dans uymuyorsa içten bir sarılmayla açtığınız türkü ya da şarkıya uyum sağlayabilirsiniz. Ya da mesela yemeği bu kez siz yapabilir, en azından güzel müzik eşliğinde salatayı da siz halledebilirsiniz.

Sohbet Sitesi Giriş

Ona bir fincan kahve yapın

Partnerinize olan sevginizi ifade etmek istiyorsanız illaki ona büyük ve pahalı hediyeler almak zorunda değilsiniz. Bir kahve yapmak bile onun için büyük bir jest olabilecektir. Partnerlerin sık sık birbirlerine  jest yapması onların rutinleşmesini de engelleyecektir.

Yatağa birlikte girin

Akşam olduğunda mutlaka partnerinizle birlikte yatağa girmeye özen göstermelisiniz. Özellikle de bayanlar bu konuda çok hassastırlar. Uyku zamanı eşinizle birlikte vakit geçirebileceğiniz ve size özel olan tek zamandır. Gün içerisinde baş başa kalabilme zamanınız kısıtlıdır bu nedenle de yatağa girme anını çok iyi değerlendirmeniz gerekir.

Geçmişteki komik bir anınızdan bahsedin

Zaman hızlı akıp gidiyor dolayısıyla bu zaman içerisinde çok mutlu anılarınız olmuştur. Bu nedenle de geçmişte kalan komik anılarınızı paylaşmak sizi mutlu edecektir. Üstelik bunlar motivasyon üzerinde büyük etki sağlar.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Kızla Nasıl Tanışılır? Kızla Nasıl Tanışılır?

Eğer kızla nasıl tanışılır sorusunun yanıtını arıyor ve merak ediyorsanız o zaman tam adresine geldiğinizin altını çizelim. Çünkü bir...

DEVAMI
Sohbet Sitelerinin Amacı Sohbet Sitelerinin Amacı

İnternette görmeye alışık olduğunuz her sohbet sitesinin genel ve kendi içerisinde bir amacı vardır. Genel olarak amacına baktığımız zaman...

DEVAMI
Sohbet Yap Sohbet Yap

Sohbet Et Sohbet yap diyoruz, çünkü sohbet etmek insanı psikolojik olarak çok ciddi bir şekilde rahatlatıyor. Hayat standartlarınız ne kadar...

DEVAMI