SOHBET'E BAĞLAN

Eski Sürüm

Yeni Arkadaşlıklar İçin
Cilve.Org

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

İlişki Stresiyle Başa Çıkma

Uzun bir yolculuğa kiminle çıktığınız çok önemli. Çünkü bu yolda sizi bekleyen engeller ve stresler olacak. Bunun için sevdiğiniz kişiyi buldum dediğiniz anda bir daha düşünüp sonra karar vermelisiniz.

Mutlu bir evliliğin temelinde sevgi, saygı ve hoşgörünün olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bunlar kadar önemli olan bir konu daha var ki o da uyumlu olabilmek. Yani eşinizle aynı şeyi düşünmüyor ve aynı şekilde hareket edemiyorsanız bu zaman bu evlilik sizi çok fazla yoracak zorla da olsa bazen mevcudiyetten katlanmak zorunda kalacaksınız. Umuyorum ki hiç kimse bu hale gelmez ancak maalesef ki mutlu evlilikler kadar mutsuz olan evliliklerde var. Gelin isterseniz yeni başladığınız bir ilişkinin stresiyle nasıl baş edebilirsiniz? Bir göz atalım.

Bağ Kurmak Çok Önemli

Elinizle birbiriniz arasındaki bağı olabildiğince güçlü bir hale getirmelisiniz. Aranızdaki bağ ne kadar güçlü olursa ona karşı sevginiz ve şefkatinizde hiç eksilmez.

Tek Taraflı Karar Vermeyin

Evliliğinizde bir problem yaşamaya başladığınız zaman dikkat etmeniz gereken en önemli husus tek başına karar vermemeniz olmalıdır. Çünkü tek taraflı verilen kararlar karşı tarafta her zaman bir öfke yaratır. Her iki tarafında mutlu olabileceği kararlar her zaman mantıklı olacaktır.

Öfkelendiğiniz bir olay üzerine hemen tavır koymak ya da savunmaya geçmemelisiniz. Çünkü öfke şefkate her zaman zarar verecektir.

Onunla konuşun

Problemlerin çözümünde konuşmak her zaman etkili bir yöntemdir. Onu kırdığınızda ya da sizi kırdığında mutlaka onunla konuşmalı ve aklınızdan geçenleri ona anlatmalısınız ortak vereceğiniz bir karar doğrultusunda daha mutlu olursunuz.

 

Kızlarla Sohbet

Kızlarla Sohbet

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Ertesi Gün Hapı Nedir, Nasıl Kullanılır? Ertesi Gün Hapı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Korunmasız bir ilişki yaşadığınız da sonuçlarının ne olabileceğini kestiremezsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda çocuk sahibi olduğunuz da hayatınızın da...

DEVAMI
Kadınların İstediği Erkek Tipleri Kadınların İstediği Erkek Tipleri

Kadınların istediği erkek tipleri konusunda bir makale hazırlamak istedik.  Kadınlar erkekleri çok rahat bir şekilde anlayabilirler. Ancak erkekler için...

DEVAMI
Ankara Canlı Chat Sitesi Ankara Canlı Chat Sitesi

Ankara, öğrenci nüfusu olarak ciddi bir kitleye sahiptir. Durum böyle olunca Ankara chat sitesi sayesinde yeni arkadaşlıklar edinilebilir. Aslında...

DEVAMI