SOHBET'E BAĞLAN

Eski Sürüm

Yeni Arkadaşlıklar İçin
Cilve.Org

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Çet Yapmak Nedir?

Çet yapmak kelimesini açabilmek için öncelikli olarak ne demek olduğunu bilmek gerekir. Az çok herkesin kafasında kelimenin açılımıyla ilgili bilgiler vardır ve genelde bilinen şey bilgisayar üzerinde bir kişinin başka bir kişiyle yazılı, sesli ya da görüntülü konuşmasıdır. Gerçek anlamda doğru olan bu tanımlama beraberinde iletişimi de getirir. Yani çet yapmak aslında insanlarla iletişim halinde kalabilmektir. Bunun içinde sınırlar ve zaman kesinlikle yoktur. İnsanlar bulundukları yerden herhangi bir sohbet sitesine girdiklerinde dünyanın öbur ucunda oln bir üye ile rahatlıkla göruşebilir. İşte bunun çin çet aslında iki insanın birbirine daha da yakınlaşması demektir.

Çet yapabilmeniz için öncelikle bir sohbet sitesine uyeliğinizin olması gerekiyor. Piyasa da üyeliksiz sohbet siteleri de vardır ancak bu tarz sohbet sitelerinin nerelere kadar uzanabileceklerini kestiremediğimizden dolayı bizim tavsiyemizde uzak durmanız yönünde. Çet yaptığınız da kendinizi rahatlamış hissedersiniz. Özellikle de sohbetin ucunda hiç tanımadığınız birisi varsa işler biraz daha renklenecek ve heyecanlanmaya başlayacaktır.

Çet yapanlar arasında erkekler ve bayanlar olduğu gibi evli ya da bekarlarda vardır. Bu nedenle çet yalnızca tek bir guruba, cinsiyete ya da yaşa bağlı değildir.

Çet yaparken bir amacınız olduğu gibi amaçsızda sadece geyik yapmak içinde yapmış olabilirsiniz. Bunun için çet odasındaki birisinin diğerini eleştirmesi, yadırgaması söz konusu değildir. Bu sohbet odalarında insanların birbirine hakaret etmesi ve benzer durumlarda kesinlikle kabul edilemez.

Çet Siteleri

Çet siteleri internet üzerinde birçok alanda hizmet verebiliyor. Buna göre sizde kendi kafanıza göre seçeceğiniz bir çet sitesinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Çet Yapmak Nedir?

Çet Yapmak Nedir?

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

İlişkinizi Anında Düzeltmeye Yardımcı Olacak Öneriler İlişkinizi Anında Düzeltmeye Yardımcı Olacak Öneriler

İlişkinizde her artık rutine binmeye başlamışsa o zaman bu ilişkiyi canlandırmakta sizin elinizdedir. Bunun için partnerinizi yavaş yavaş jestlere...

DEVAMI
Kızla Nasıl Tanışılır? Kızla Nasıl Tanışılır?

Eğer kızla nasıl tanışılır sorusunun yanıtını arıyor ve merak ediyorsanız o zaman tam adresine geldiğinizin altını çizelim. Çünkü bir...

DEVAMI
Sohbet Sitelerinin Amacı Sohbet Sitelerinin Amacı

İnternette görmeye alışık olduğunuz her sohbet sitesinin genel ve kendi içerisinde bir amacı vardır. Genel olarak amacına baktığımız zaman...

DEVAMI