SOHBET'E BAĞLAN

Eski Sürüm

Yeni Arkadaşlıklar İçin
Cilve.Org

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Canlı Sohbet Odaları

Canlı Sohbet

Zaman akıp geçerken güncel yaşam içerisinde her zaman istediğimiz sohbet ve muhabbeti bulamıyoruz. Bulduğumuzda da sohbet her ne kadar koyu olursa olsun yine kaldığımız yerden işimize devam etmemiz gerekiyor. Sürekli bir koşturmaca içerisinde olmak insanı yoruyor lakin kendimiz için de bir şeylere dikkat etmediğimizde ve zaman ayırmadığımız da bu bizim üzerimizde psikolojik bir yorgunluğa neden oluyor. Bir insanın fiziksel yorgunluğundan daha fazla zihinsel yorgunluğu kendisini en çok yıpratan şeydir. Bunun içinde sürekli birileriyle konuşma ihtiyacı hissederiz.

Konuştukça dertlerimiz üzerimizden atılır bu da bizde psikolojik bir rahatlamaya neden olur. Bazıları böyle durumda bir psikologa giderek para karşılığında konuşmayı tercih ederler.

Psikologla Sohbet

Psikologla sohbet ettiğinizde kendinizi deşarj edebilirsiniz. Çünkü tanımadığınız ve paylaşım içinde olmadığınız insanla konuşurken bir sınırlama getirilmesi gerekmez. İçinizdekileri doğrudan anlattığınız için bu birkaç seans sonrasında size rahatlama etkisi olarak geri dönecektir.

Sohbet sitelerinde ise yapılan bir anlamda bundan ibaret demek yerinde olacaktır. Çünkü buradaki insanları da tanımıyor olmanız sizin içinizi dökmeye yardımcı olacaktır. Hatta karşınızdakini görün yada görmeyin bu sizin elinizde olacak ve bu sayede kendinizi güvende hissedeceğinizden dolayı rahatlamanız çok daha hızlı olabilecektir.

Kısacası sohbet siteleri ya da bir psikologla sohbet etmek size eşit derece de iyi gelecektir. Psikologun tek farkı ise sadece sizin sorunlarınıza odaklanması ve soracağı soruları doğru konuşmasıdır.

Canlı Sohbet Odaları

Canlı Sohbet Odaları

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Canlı Chat Odaları Canlı Chat Odaları

Canlı Chat İnternette dolaşım yaparken karşınıza sayısız sohbet odası çıkabilir. Ancak canlı chat odaları bu sohbet siteleri arasında en çok...

DEVAMI
Sohbet Odalarında Evlilik Sohbet Odalarında Evlilik

Günlük yaşamımız içerisinde boş zamanlarımızı değerlendirmenin en güzel yolu başkalarıyla konuşmak ve sıkıntılarınızı anlatmaktır. Çünkü insan yaşadığı sorunları biriyle...

DEVAMI
Yeni Sohbet Odaları Yeni Sohbet Odaları

Zaman hızlı akıp giderken zamana en hızlı ayak uyduran şey değişim ve teknoloji oluyor. Teknoloji insanın yaşam konforunu artırabilen...

DEVAMI